Tussenstand Plus Wolters Bibbercup

Gemengd Dubbel 1
Let op!

Draai het scherm een kwartslag om de stand en de uitslagen goed te kunnen bekijken.

plaats team wedstrijden punten
1
 
Remko De Nijs
Baukje van der Wal

5 10
2
 
Anita Siebring
Ronald van der Heijden

6 8
3
 
Arnold Jan Zijlstra
Suzanne Sleurink

3 6
4
 
Nadine Kempe
Klaas Buma

5 5
5
 
Anja van Dulken
Wiebe Hoekstra

3 4
6
 
Eelco Linthof
Tialda Faber

5 4
7
 
Jelmer Hiemstra
Janneke Kiestra

3 3
8
 
Willy Gieteling
Andre Rodenburg

6 2
plaats team wedstrijden punten voor tegen gamesaldo
1
 
Remko De Nijs
Baukje van der Wal

5 10 75 41 34
2
 
Anita Siebring
Ronald van der Heijden

6 8 81 75 6
3
 
Arnold Jan Zijlstra
Suzanne Sleurink

3 6 44 26 18
4
 
Nadine Kempe
Klaas Buma

5 5 54 61 -7
5
 
Anja van Dulken
Wiebe Hoekstra

3 4 27 22 5
6
 
Eelco Linthof
Tialda Faber

5 4 43 60 -17
7
 
Jelmer Hiemstra
Janneke Kiestra

3 3 28 35 -7
8
 
Willy Gieteling
Andre Rodenburg

6 2 35 67 -32


Laatste update: 16 februari 2020

Bijzonderheden:
Petra Soet is uitgevallen door een blessure. Suzan Sleurink gaat verder met Arnold Jan.

Uitslagen:
Team 1 Team 2 Uitslag Setstanden
Anja van Dulken
Wiebe Hoekstra
Remko De Nijs
Baukje van der Wal
0-2 2-6 1-6  
Anja van Dulken
Wiebe Hoekstra
Willy Gieteling
Andre Rodenburg
2-0 6-2 6-2  
Anja van Dulken
Wiebe Hoekstra
Jelmer Hiemstra
Janneke Kiestra
2-0 6-3 6-3  
Remko De Nijs
Baukje van der Wal
Eelco Linthof
Tialda Faber
2-0 6-0 6-1  
Remko De Nijs
Baukje van der Wal
Willy Gieteling
Andre Rodenburg
2-0 6-3 6-2  
Remko De Nijs
Baukje van der Wal
Nadine Kempe
Klaas Buma
2-1 7-5 6-7 10-8
Remko De Nijs
Baukje van der Wal
Anita Siebring
Ronald van der Heijden
2-1 4-6 6-3 6-3
Eelco Linthof
Tialda Faber
Willy Gieteling
Andre Rodenburg
2-0 6-2 6-0  
Eelco Linthof
Tialda Faber
Nadine Kempe
Klaas Buma
0-2 2-6 1-6  
Eelco Linthof
Tialda Faber
Arnold Jan Zijlstra
Suzanne Sleurink
1-2 6-4 2-6 4-6
Eelco Linthof
Tialda Faber
Anita Siebring
Ronald van der Heijden
1-2 7-6 4-6 4-6
Willy Gieteling
Andre Rodenburg
Jelmer Hiemstra
Janneke Kiestra
0-2 4-6 4-6  
Willy Gieteling
Andre Rodenburg
Nadine Kempe
Klaas Buma
2-0 6-3 6-4  
Willy Gieteling
Andre Rodenburg
Anita Siebring
Ronald van der Heijden
0-2 2-6 2-6  
Jelmer Hiemstra
Janneke Kiestra
Anita Siebring
Ronald van der Heijden
1-2 2-6 6-3 2-6
Nadine Kempe
Klaas Buma
Arnold Jan Zijlstra
Suzanne Sleurink
0-2 1-6 0-6  
Nadine Kempe
Klaas Buma
Anita Siebring
Ronald van der Heijden
2-0 7-5 7-6  
Arnold Jan Zijlstra
Suzanne Sleurink
Anita Siebring
Ronald van der Heijden
2-1 4-6 6-4 6-3
 
Totaal te spelen: 28 wedstrijden.
Nog te spelen: 10 wedstrijden.

e1 hd1 hd2 hd3 dd1 dd2 gd1 gd2 gd3